Триває реконструкція Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/108057744_1387187818139760_8883170036928313265_o.jpg)
Сьогодні, 15 липня 2020 року, голова Краснокутської районної державної адміністрації Юрій РАЇНА здійснив робочу поїздку до Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де в межах програми Президента України «Велике будівництво» вийшли на завершальний етап роботи по реконструкції закладу освіти. Зокрема, вже замінено покрівлю, утеплено горищне приміщення, проведено ремонт відмостки, утеплено і пофарбовано фасад. На теперішній час проводяться внутрішньобудинкові роботи, укладання лінолеуму, плитки, фарбування стін, заміна електропроводки. Розпочато благоустрій території.
Юрій Іванович разом з директором школи Світланою МОСКАЛЕНКО оглянули хід ремонтних робіт, поспілкувалися з представниками підрядної організації щодо термінів завершення реконструкції об’єкту. Виконроб запевнив, що всі роботи виконуються відповідно до графіка. Тож можна з упевненістю сказати, що навчальний рік маленькі мешканці Пархомівки розпочнуть у оновлених, світлих, зручних та сучасних класах.